Linktrader – Świat oczyma geeków

Nowinki technolgiczne i Internet

Ciekawe prezenty 3D i nie tylko

fWażną rzeczą przed świętami jest zakup oryginalnego prezentu. Na szczęście istnieje wiele starych i nowych rozwiązań i każdy jest w stanie znaleźć coś dla siebie.
Chociaż wiele osób o nich zapomniało, jednym z ciekawszych prezentów mogą być puzzle 3D. Pełnią one niekiedy funkcję zgadywanek, a niekiedy są to pomniejszone kopie pięknych budowli, które mogą potem być wspaniałymi dekoracjami. Jednak jeśli ktoś woli jeszcze bardziej kreatywne układanie, rozwiązaniem dla niego może być flamaster 3D. Dzięki niemu można układać dowolne rzeczy z narysowanych przez siebie elementów. Jest to technologia podobna do tej wykorzystanej w drukarce 3D. Ale nie tylko tego typu flamaster może dać wiele radości. Ostatnio na rynku pojawił się flamaster, dzięki któremu można tworzyć proste układy elektroniczne na zwykłej kartce papieru. Można od razu zakupić cały zestaw elementów, które oprócz tego, że zapewnią dobrą zabawę, pełnią także funkcję edukacyjną. Dlatego jest to dobry prezent nie tylko dla młodego ale i dorosłego amatora. Jeśli ktoś pasjonuje się raczej innymi pracami manualnymi, być może zainteresuje go kinetyczny piasek, który z powodzeniem może udawać piasek z plaży morskiej, jeśli chodzi o budowanie zamków i innych rzeczy.

Podobne wpisy:
Jazda motocyklem jest interesującym zajęciem, a wraz z czasem przeradza się we wciągające hobby. Jazda
Zegarek naręczny to dodatek, który potrafi wnieść wiele pozytywnego do codziennego wyglądu. Nadaje on prezencji
Samodzielne dobieranie podzespołów do komputera pozwala na zoptymalizowanie kosztów względem jego wydajności. Możemy wybrać idealną
0.00 średnia ocena (0% wynik) - 0 głosów
Tagi: