Linktrader – Świat oczyma geeków

Nowinki technolgiczne i Internet

yChoć w większości przypadków każdy chce mieć w domu rozwiązania najnowsze technologicznie, jednak nie zawsze dotyczy to wyglądu urządzenia.
Czasami trudno jest wygrać z sentymentem. Bez względu na to, czy dane urządzenie będzie funkcjonalne niektórzy wolą jednak starsze modele lub takie, które wyglądają na starsze. Jeśli udamy się obecnie do sklepu ze sprzętem RTV, możemy zobaczyć, że obok ciekawych i nowoczesnych zestawów grających stoją także radia z drewnianą obudową. Niech nas to jednak nie zmyli. Zewnętrzny wygląd raczej nie świadczy w tym przypadku o tym, że wewnątrz urządzenia mamy wyłącznie analogowe radio. To po prostu moda na rzeczy w stylu retro.
Nie tylko radia powracają do łask. Już od jakiegoś czasu można zaobserwować powrót do płyt winylowych, które obecnie kosztują znacznie więcej niż kompakty. Trudno powiedzieć, czy to rzeczywiście jakość dźwięku czy sentyment powoduje powrót do starych rozwiązań, jednak fakt jest faktem.
Osoby zajmujące się pisaniem mogą zakupić obecnie starą maszynę do pisania. Pomimo tego, iż na klawiaturze komputera pisać jest zdecydowanie łatwiej. Dlatego stworzono swoistą hybrydę tabletu z maszyną do pisania. Nie jest to tanie urządzenie, jednak na pewno dobrze się sprzeda.

Podobne wpisy:
Jeśli jesteś podobny do większości ludzi, to nowoczesne technologie powinny bardzo cię fascynować. Niestety, nie
Jeżeli szukamy dobrej jakości komputerów przenośnych, nie jesteśmy skazani na zakup nowego egzemplarza prosto ze
Wykorzystanie nowoczesnych form fotograficznych wydaje się bardzo duże, biorąc pod uwagę erę mediów społecznościowych. Ludzie
0.00 średnia ocena (0% wynik) - 0 głosów
Tagi: