Ruch to zdrowie i inwestycja w rozwój i przyszłość naszego dziecka. Wszyscy wiemy o tym doskonale. Jeśli nasza pociecha nie boi się wody to warto rozpocząć przygodę z nauką pływania na basenie. Doświadczeni instruktorzy stopniowo wprowadzą dziecko w świat profesjonalnych technik pływackich. My w tym czasie z dumą obserwować będziemy, jak nasza pociecha buduje własną pewność siebie i z dnia na dzień coraz lepiej czuje się w świecie aktywności fizycznej.

Jak zachęcić dziecko do pływania - ochrona oczu to podstawa

Przede wszystkim zadbajmy o to, by dziecko czuło się na basenie komfortowo. Najlepiej podczas lekcji również spędzajmy czas w wodzie. Malec mający świadomość tego, że rodzic jest w pobliżu będzie z pewnością bardziej odważny i poczuje się bezpieczniej. Nie bez znaczenia jest również wygodny strój kąpielowy, odpowiednie zabezpieczenie długich włosów oraz ochrona oczu. Niektóre osoby są wyjątkowo wrażliwe na chlorowaną  wodę, która wysusza oczy i może powodować podrażnienia. Wykonane z wysokogatunkowych materiałów dziecięce okulary Arena sprawią, że nasza pociecha już nigdy więcej nie będzie skarżyć się na piekące oczy. Dzięki okularom możliwe stanie się fascynujące nurkowanie oraz bezproblemowe, wyraźne widzenie pod wodą. Okulary pływackie Arena skutecznie chronią także przez chorobotwórczymi drobnoustrojami odpowiedzialnymi za rozmaite infekcje, takie jak na przykład bakteryjne zapalenie spojówek.

Postaw na jakość, tradycję i unikalny design!

Znana i doceniana na całym świecie przez zawodowych pływaków marka Arena to ponad czterdziestoletnie doświadczenie oraz tradycja. Decydując się na okulary pływackie Arena dla siebie, czy też dla swoich dzieci możemy mieć pewność, że produkt spełni wszystkie oczekiwania. Szczególnie poleca się je zwłaszcza dzieciom gdyż doskonale dopasowują się do kształtu głowy, a część modeli pozwala na komfortowe regulowanie paska bez konieczności zdejmowania okularków. Fasony z dużą ramką zapewniają szeroki kąt widzenia i jeszcze lepszą ochronę oczu przed wodą. Filtr anti-fog zapobiega parowaniu szkiełek. Dzięki filtrowi chroniącemu przed promieniowaniem słonecznym okulary pływackie Arena doskonale sprawdzają się również na basenach zewnętrznych oraz podczas wakacji nad morzem. Część modeli zaopatrzonych jest w lustrzane soczewki, czyli tak zwaną funkcję mirror, która zabezpiecza przed odbieraniem świetlnych refleksów na wodzie. Dodając do tego nowoczesny design i oryginalną kolorystykę, trudno wyobrazić sobie bardziej doskonałe pływackie akcesorium.