W obecnej sytuacji, żadna inna branża nie rozwija się tak dynamicznie jak komputery i elektronika. Z dnia na dzień powstaje wiele nowych produktów, które mają nam ułatwiać i umilać życie. Prezentujemy krótką listę zawierającą kilka produktów, opartych o wykorzystanie elektroniki wysokiej technologii. Produkty te są uważane za najlepszy w swoich kategoriach .

BioShock Infinite, Kindle i iPhone

BioShock Infinite to gra, która zabierze wszystkich graczy w niesamowitą podróż, obfitującą w niespodziewane sekwencje zdarzeń. Otoczenie gry jest modyfikowalne i każdorazowo zmienia swoje oblicze, w zależności od potrzeb sytuacji i bohaterów. W ubiegłym roku na rynku pojawiło się wiele nowych tabletów. Jednym z nich był odświeżony iPad firmy Apple. Samsung również wprowadził zmiany w swoim mini iPadzie i zaprezentował model Nexus 7. Nawet sam Amazon wyprodukowała tablet dostosowany do czytania ebookoów. 7-calowy Kindle Fire HDX to prawdziwy gigant w kategorii praktycznych czytników elektronicznych. Oferuje wyjątkowo przystępny stosunek ceny od wydajności i jakości. Urządzenie jest również znane ze swojej proekologiczności.

iPhone 5S i Olympus oraz MacBook

iPhone to zaawansowane urządzenie mobilne, które można zakupić w niemal każdym zakątku ziemi. Jego wielka siła i wytrzymałość w zestawieniu z niezrównanymi możliwościami telefonu OS sprawia, że jest to ekskluzywny gadżet, który szybko zdobył serca wielu fanów marki Apple. Olympus OM-D EM-1 – jeden z najbardziej cenionych aparatów lustrzanych. Wytrzymała obudowa i zdjęcia w najlepszej jakości w tym segmencie sprawiły, że model szybko zjednał sobie uznanie amatorów jak i profesjonalnych fotografów. Wyróżnia go super-szybki autofocus oparty o działanie konfigurowalnych przycisków. 13 - calowy MacBook Pro to kolejne odkrycie zeszłego roku. MacBook to ultra cienki laptop, z wyjątkowej jakości wyświetlaczem, dokładnie odwzorowującym kolory. To, z czego najbardziej jest znany ten 13 calowy MacBook, to wyjątkowa wydajność. W naszym zestawieniu nie mogło również zabraknąć przedstawiciela firmy Samsung. Model Galaxy S4  był jednym z najbardziej wyczekiwanych gadżetów 2013, oferującym wiele zaawansowanych funkcji, które na każdym zrobią dobre wrażenie.