Wysokiej klasy, niezawodne zegarki staja się dziś symbolem luksusu, a jednocześnie powszechnie dostępnym towarem, który sprawdza się na co dzień. Czy wiesz o tym, że to dzięki zegarkom dolar stał się sławny? Na przełomie XIX i XX wieku niezwykłą popularność zdobył zegarek kieszeniowy, kosztujący 1$. Dzięki ponad sześciomilionowej ilości sprzedanych zegarków zaczęto żartować, iż dolar zyskał popularność dzięki zegarkom. Sprawcą zamieszania była firma, którą dziś znajdziecie na półkach przy okazji przeglądania oferty zegarków Timex.

Przystępne zegarki w wielu stylach

Zegarki, które wpisują się w styl indywidualistówFirma Timex oferuje zegarki dla każdego, rozwijając się nie tylko na ternie USA. Timex paski i zegarki stały się wielkim hitem od momentu wprowadzenia na rynek serii produktów z Myszka Miki oraz cyklicznemu modyfikowaniu komponentów, w celu stworzenia zegarka niezawodnego, wytrzymałego, a jednocześnie modnego. Hitem stał się mechanizm równomiernego podświetlania tarczy (Indiglo), który wypromowano na początku lat dziewięćdziesiątych XX w. Timex paski oraz tarcze obecnie to zróżnicowana oferta produktów najwyższej jakości w atrakcyjnych cenach. Dostępne są w klasycznych odcieniach. Dla miłośników ekstrawagancji znajdą się modele, zachwycające wyjątkowym, zaskakującym stylem i kolorami. Timex dba o zapewnienie sobie uwagi każdego, wpisując swoje propozycje w najbardziej różnorodne i zaskakujące gusta. 

Stylowe, modne, niezawodne

Paski Timex dostępne są zarówno w wersji skórzanej, jak i z tworzywa, wpisującej się w sportowy styl zegarków. Modele amerykańskiej marki przeznaczone są dl kobiet, mężczyzn oraz dzieci, ceniących jakość, funkcjonalność i modny design. Nowoczesne zegarki ręczne wyposażone są w odporne szkło szafirowe, ochronę przed wilgocią oraz liczne funkcje dodatkowe, właściwe dla konkretnej serii. Doskonale wpisujące się w miejski styl zegarki dostępne są w wersjach casualowych, klasycznych oraz minimalistycznych. Każdy znajdzie wśród nich produkt, który go zachwyci. Timex paski to wytrzymałe, modne modele, odpowiadające charakterowi danego modelu. Niezwykły efekt tworzą paski wraz z tarczami, starannie zaprojektowanymi i wykonanymi, aby zapewnić trwałość i wygodę użytkowania. Wysokiej jakości zegarki Timex to wciąż produkt amerykański. Główna siedziba firmy zlokalizowana jest w stanie Connecticut (w mieście Middlebury), jednak jej komórki wykonawcze działają w Europie. W Niemczech produkuje się autorskie mechanizmy zegarków, a we Włoszech, w Mediolanie mieści się siedziba Timex Designer Lab.