Bezpieczeństwo dziecko powinno być priorytetowym wyznacznikiem dla wszystkich rodziców. I nie ważne, czy chodzi tu o zabawę w domu, czy przewożenie go samochodem. W każdej sytuacji konieczne jest zachowanie czujności i analizowania możliwych zagrożeń. O ile w zaciszu domowego ogniska zapewnią to bezpieczne zabawki, zabezpieczenia do gniazdek czy bramki na schody, o tyle w aucie zapewni to odpowiedni dopasowany fotelik samochodowy. Częsty wybór rodziców pada na model GB Idan, który jest doskonałym połączeniem bezpieczeństwa i jakości z prostym, ale efektownym designem. Zaprojektowany przez doświadczonych i wybitnych specjalistów w branży samochodowej, od momentu zaistnienia na rynku cieszy się dużym zainteresowaniem. Przeznaczony dla maluchów od urodzenia do osiągnięcia 13 kilogramów wagi, w przedziale wiekowym 0-18 miesięcy.

Cechy charakteryzujące fotelik

Do najważniejszych czynników, jakie bez wątpienia wyróżniają fotelik na tle innych modeli jest zabezpieczenie w razie bocznego zderzenia, którą zapewnia wysuwana liniowa ochrona wraz z absorbującą skorupą pochłaniającą siłę na skutek uderzenia bocznego (System L.S.P.). Kolejną cechą, jakiej nie można pominąć opisując fotelik GB Idan jest budka XXL w kształcie kokonu, która nie tylko skutecznie zabezpiecza malucha w czasie promieniowania słonecznego, jak również podczas wiatru, deszczu, zanieczyszczeń czy hałasów dobiegających z otoczenia. Znaczącym udogodnieniem, bardzo często podnoszonym przez wielu zadowolonych rodziców, jest obecność bazy samochodowej Base-fix, która umożliwia szybki i bezproblemowy montaż za pomocą jednego kliknięcia. Do tego regulowany zagłówek (w 11 wysokościach do wyboru) wraz z pasami bezpieczeństwa, dzięki któremu fotelik rośnie razem z dzieckiem.

Dla noworodków

Fotelik GB Idan został tak zaprojektowany, aby wszystkim maluchom zapewnić należyty poziom komfortu i wygody, nawet podczas dłuższych wojaży. W przypadku noworodków, jest to szczególnie ważne. Dlatego producent umieścił w nim specjalną wyjmowaną wkładkę, która redukuje głębokość fotelika, umożliwiając szkrabowi przyjęcie wręcz płaskiej pozycji leżącej. A gdy tylko dziecko podrośnie i jego kręgosłup będzie już dojrzalszy, wkładkę można usunąć – bez najmniejszych trudności. Zaawansowana technologia produkcji fotelików GB Idan w połączeniu z eleganckim designem i różnorodnością kolorystyczną sprawia, że zadowolonych użytkowników tego modelu z dnia na dzień przybywa. Świadczyć o tym fakcie mogą chociażby pozytywne opinie i rekomendacje wielu klientów, którzy doceniają zarówno jego niezawodność, wysoką jakość oraz bezpieczeństwo.