Wybór kabiny prysznicowej jest bardzo ważną decyzją przy urządzaniu łazienki. Trafny wybór da nam komfort i zadowolenie na lata. Na rynku znajdziemy bardzo szeroki wybór różnych typów rozwiązań. Od najtańszych, "marketowych", po najdroższe, designerskie, wykonane z najwyższej jakości materiałów. Warto mieć jednak świadomość, że wysoka cena nie zawsze oznacza najwyższą jakość, a atrakcyjna cena nie zawsze oznacza produkt niskiej jakości. Jak więc się w tym wszystkim nie pogubić i dobrze wydać pieniądze?

Jak wybrać kabinę prysznicową?

Czy kabiny prysznicowe Radaway to dobry wybór?Warto do tego podejść metodycznie. Przede wszystkim nie kupujmy niczego "po omacku", na szybko i bez zastanowienia. Oczywistym pierwszym krokiem będzie określenie budżetu, jakim dysponujemy. Szukamy tylko takich kabin, które się w nim mieszczą. Drugim krokiem jest określenie miejsca możliwego montażu kabiny w łazience a tym samym typów kabin, jakie możemy brać pod uwagę. W niektórych pomieszczeniach będzie istniała możliwość montażu np. kabiny narożnej. W innych tylko kabiny przyściennej. Kolejnym krokiem jest dokładne wymierzenie miejsca na montaż kabiny. Powie nam to jakie mogą być jej maksymalne wymiary. Jeśli tylko mamy taką możliwość, należy wybierać te większe. Dadzą nam największy komfort użytkowania. Dopiero gdy już zawęzimy liczbę dostępnych produktów, do tych spełniających powyższe kryteria, możemy przejść do ostatniego kroku. Określamy w nim nasze indywidualne potrzeby, preferencje i oczekiwania. Niektórzy będą woleli kabinę półokrągłą, z drzwiami przesuwnymi oraz srebrnymi profilami. Inni kabinę kwadratową z drzwiami wahadłowymi oraz czarnymi profilami. W każdym z takich przypadków warto sprawdzić kabiny prysznicowe Radaway. Jest to polski producent komfortowych i stylowych kabin działający na rynku od 2002 roku.

Jak wygląda oferta tej firmy?

Jest kompleksowa. Kabiny prysznicowe Radaway występują w szerokiej gamie typów, kształtów, wymiarów, rodzajów drzwi, grubości szkła i kolorów profili.  Dla Klientów najbardziej ceniących sobie indywidualność firma ma ofertę kabin niestandardowych. W przypadku wyboru jednej z nich producent wyśle do nas instalatora, który bezpłatnie dokona niezbędnych pomiarów. Na każdy zakupiony produkt firma udziela trzyletniej gwarancji, z możliwością przedłużenia do lat pięciu. Radaway posiada rozległą sieć sklepów oraz punktów serwisowych. W razie konieczności umożliwia również zamówienie usługi montażu kabiny przez certyfikowanego instalatora. Wieloletnia obecność na rynku, najwyższa jakości wykonania oraz designerskie rozwiązania sprawiają, że kabiny prysznicowe Radaway są zawsze trafnym wyborem.