Praca w ogrodzie to dla jednych hobby i sposób na spędzanie wolnego czasu, a dla innych ciężkie obowiązki, które zobligowani są wykonywać każdego dnia. Niezależnie, do której grupy należycie, z pewnością niezbędne okażą się narzędzia, które pozwolą wykonać poszczególne czynności. Oleo Mac to producent sprzętu ogrodniczego najlepszej jakości – w ofercie marki znajdziemy różnego rodzaju urządzenia spalinowe, elektryczne, jak również szereg akcesoriów.

Urządzenia spalinowe i elektryczne

Asortyment Oleo Mac to w głównej mierze profesjonalne urządzenia do pielęgnacji trawnika, przycinania krzewów oraz gałęzi drzew. Będą to między innymi, kosiarki spalinowe, traktorki do trawy, podkaszarki, kosy elektryczne, nożyce do żywopłotu, rozdrabniarki do trawy itd. Oferta jest na tyle kompleksowa, że z pewnością uda się znaleźć narzędzia perfekcyjnie dostosowane, do charakteru konkretnych prac, jakie przyjdzie nam wykonać. Oleo Mac to nie tylko urządzenia spalinowe, ale także bogaty asortyment maszyn zasilanych elektrycznie. Te w swoich zadaniach sprawdza się równie dobrze, a ich utrzymanie będzie nieco tańsze. Ważne jest w tym przypadku jednak to, aby prace wykonywać w obszarze, w którym znajdziemy dostęp do prądu. Na działkach bez sieci elektrycznej dużo lepiej sprawdzą się maszyny Oleo Mac z silnikami spalinowymi.

Odzież ochronna

Oprócz urządzeń elektrycznych i spalinowych, producent posiada w swojej ofercie także szereg akcesoriów, tj. kosze do trawy, sekatory, ubranie robocze, nauszniki, kaski itd. Podczas prac w ogrodzie dobrze jest zabezpieczyć się przed wszelkimi zdarzeniami, dlatego ubieranie odzieży ochronnej to bardzo ważny element takiego procesu. Klienci docenili sprzęt Oleo Mac, ponieważ to przede wszystkim wysokiej jakości komponenty oraz precyzja pod względem wykonania. Dzięki temu wszystkie urządzenia nadają się do pracy nawet w bardzo ciężkich warunkach. Dodatkową zaletą jest również długowieczność. Z pewnością zakupując sprzęt do pielęgnacji ogrodu, oczekiwalibyśmy, aby służył przez wiele lat. Użytkownicy maszyn Oleo Mac przyznają, że jest to wytrzymały asortyment, który funkcjonuje bezawaryjnie przez długi czas.

Dobierz dostosowany sprzęt

Wybierając maszyny Oleo Mac, trzeba zwrócić uwagę na charakter prac, jaki przyjdzie nam wykonywać. Przykładowo traktorek do trawy może być złym wyborem, jeżeli powierzchnia, którą mamy zamiar kosić, znajduje się na stromym zboczu lub występują na niej uskoki lub przewyższenia. W takim wypadku dużo lepszym wyborem będzie podkaszarka. Podobnie, jeśli chodzi o rodzaj zasilania. W przypadku działek na przedmieściach lub dużych obszarów, czy ogrodów dobrze jest zdecydować się na urządzenia z silnikiem spalinowym, natomiast, jeżeli prace będą przebiegały w pobliżu źródła prądu, z powodzeniem można wybrać te z zasilaniem elektrycznym.