Każdy prawdziwy Geek, posiada zestaw gadżetów, dzięki którym zdobywa to sławne miano. Trudno wyobrazić sobie Geeka bez półki pełnej gadżetów z uniwersum gier, filmów, czy seriali. Już sama nazwa "Geek" przywodzi na myśl kogoś, kto uwielbia kolekcjonować. Wielu Geeków nie posiada jednak w swoim asortymencie za wielu gadżetów, które wydają się niezbędne, aby móc się w ten sposób nazywać. Co więc zrobić w sytuacji, gdy nasza półka świeci pustkami i przydałoby się zapełnić ją jakimiś ciekawymi gadżetami? Być może wybierzesz coś z poniższej listy.

Koszulka z nadrukiem

Często używanym gadżetem przez Geeków są koszulki z nadrukami, które nawiązują do np. znanych telewizyjnych serii. Najpopularniejszymi nadrukami są oczywiście loga Star Wars, Batmana, Supermana czy slogany pochodzące z serialu The Big Bang Theory. Swoją drogą ten serial to zdecydowany must-have dla każdego Geek'a. Koszulki z nadrukiem pozwalają wyrazić osobowość i potrafią być jednocześnie źródłem dobrego humoru. Kupując tego typu koszulkę, warto wiedzieć, co charakteryzuje jej logo. Unikniemy potem niezręcznych sytuacji, gdy nosimy koszulkę z logiem i nie mamy pojęcia, co ono przedstawia.

Kubek fanowski

Kubki również stanowią spore pole do popisu, gdy chcemy wyrazić swoją osobowość. Kubki dla geeków są często bardzo wymyślną kategorią kubków. Możemy trafić na kubki, których podstawą jest maska Darth Vadera, a górna część kubka jest zamykana, gdy go nie używamy. Trzeba przyznać, że taki gadżet na półce robi spore wrażenie. Niewtajemniczeni nawet nie zorientują się, że masz na półce kubek. Poza tym unikniesz sytuacji, gdy ktoś z rodziny pomyli twój kubek ze swoim - twój będzie się na tyle odróżniał, że pomyłka nie będzie wchodzić już w grę.

Gadżety związane z grami

Gadżety dotyczące gier komputerowych to prawdziwa studnia bez dna. Każdy Geek powinien mieć na swojej półce przynajmniej jeden gadżet pochodzący z jego ulubionej gry. Niezależnie od tego, czy uwielbiasz Call of Duty, serię Assasins Creed, czy może jesteś fanem Need For Speed - znajdziesz mnóstwo gadżetów, niezależnie od kategorii, w której znajduje się gra. Standardowym gadżetem z Call of Duty będzie figurka Kapitana Price'a, z Assasin's Creed oczywiście postać Ezio, a jeśli jednak wolisz wyścigi samochodowe po nocnych ulicach miast, znajdziesz modele samochodów z serii Need For Speed.