Większość młodych osób nie wyobraża sobie dziś egzystencji bez smartfona. W wielu przypadkach urządzenia te zastąpiły klasyczne telefony, co jest o tyle zrozumiałe, że mogą one służyć nie tylko do rozmów, ale i pracy poza domem. Najpopularniejsze obecnie są smartfony Sony, które z każdym dniem zdobywają coraz większą rzeszę fanów.

Zasadniczo smartfon Sony to produkt, który można bez trudu dopasować do swoich potrzeb. Znajdą się zarówno takie urządzenia, które świetnie spełniają funkcję centrów komunikacyjnych z możliwością prowadzenia wideokonferencji, jak również i te, które sprawią doskonałą rozrywkę każdemu użytkownikowi. Większość z nich posiada ten sam system operacyjny – najnowszy, możliwy do aktualizacji Android; to sprawia, że smarfony mają również wiele dostępnych aplikacji. W planach firma ma stworzenie modeli z systemem Windows.

Smartfony Sony przyciągają uwagę doskonałą jakością wykonania i dobrą wytrzymałością baterii. Jednocześnie posiadają nowoczesne oprogramowanie i ciekawe wzornictwo, co czyni je interesującymi dla dużej rzeszy użytkowników.

[caption id="attachment_596" align="aligncenter" width="300"] Marka Sony ma nadal duży udział w rynku smartfonów.[/caption]