Kody promocyjne – choć są na rynku niemalże od zawsze to dopiero za sprawą sieci internetowej tak naprawdę mocno zyskały na znaczeniu. Niosą ze sobą ogromne korzyści – zarówno dla sprzedawców, jak i ich klientów. Twórcy strony dobrekody.pl zauważyli tę zależność i postanowili ją efektywnie wykorzystać tworząc unikatowe rozwiązanie: darmową wtyczkę do przeglądarki Chrome.

Jak działa i jak można z niej skorzystać?

Dodatek ten został pomyślany po to, by klienci nie przeoczyli żadnej atrakcyjnej promocji w swoich ulubionych sklepach, a sprzedawcy – by mogli czerpać korzyści ze zwiększonej sprzedaży. Działanie wtyczki dedykowanej Chrome jest proste i dla wszystkich zrozumiałe – wystarczy ją zainstalować, aby za każdym razem gdy odwiedza się sklep internetowy być dzięki niej od razu poinformowanym na temat tego, jakie aktualne rabaty i promocje obowiązują w ramach danej witryny. Kupowanie w sieci z atrakcyjnymi rabatami jeszcze nigdy nie było tak proste! Co warto zapamiętać przed zainstalowaniem wtyczki?

  • Wtyczka informuje na bieżąco o promocjach w sklepach, które użytkownik aktualnie przegląda.
  • Twórca wtyczki zna się na rzeczy, bowiem posiada również stronę skupiającą gamę aktualnych kodów rabatowych do tysięcy najlepszych sklepów internetowych.
  • Wtyczka jest łatwa w instalacji i absolutnie darmowa.
  • Dzięki niej nie pominie się żadnej okazji w ulubionym e-sklepie.

Kody promocyjne w sklepach internetowych – warto mieć na nie oko! W Polsce już dobrze znamy Black Friday i Cyber Monday oraz związane z tym zakupowe szaleństwo. Warto jednak wiedzieć, że takie atrakcyjne kody rabatowe są w zasięgu ręki praktycznie codziennie. Doświadczeni kupujący zawsze szukają okazji by kupić coś lepiej i taniej, a w czasach gdy większość korzysta z internetu, aby porównywać ceny i znajdować oferty – projektanci stron i marketingowcy starają się zrobić wszystko, by nadążyć za tym trendem. Wpływa to nawet na to, co dzieje się w sklepach stacjonarnych bowiem użytkownicy Internetu często oglądają reklamy w sklepie online jeszcze zanim wyruszą do sklepów. Wielu użytkowników smartfonów porównuje ceny w sklepie, skanując kody kreskowe na produktach i używając aplikacji, aby dowiedzieć się, który sprzedawca może mieć najlepszą cenę za dany produkt. Dlaczego więc do plejady tych wyłapywczy okazji nie dorzucić jeszcze jednej pod postacią darmowej wtyczki Chrome informującej o najlepszych i aktualnych promocjach?

Technologia – kupuj korzystniej

E-sklepy prześcigają się w pomysłach na promocje, programiści w sposobach realizacji tych pomysłów, a klienci – w tym, jak kupić najlepiej. Skoro niesie to tak wszechstronne korzyści, grzechem byłoby nie skorzystać z tych możliwości. Tym bardziej w tak gorącym sprzedażowo sezonie, jak ten związany ze świętami czy noworocznymi wyprzedażami. Warto zatem być na bieżąco z takimi nowinkami – bez względu na to, z której strony barykady stoi się najmocniej. Wspomniana wtyczka do Chrome zachęcająca do zakupów i skorzystania z nowych promocji jest wszakże ciekawą nowinką dla wszystkich.