Według ostatnich wyników badań jednym z najpopularniejszych telefonów komórkowych w Polsce jest model Samsung Galaxy Grand Prime. Telefon ten sprzedaje się bardzo dobrze nie tylko w salonach, ale również na aukcjach internetowych. Samsung Galaxy Grand Prime  wyposażony został w bardzo wydajny czterordzeniowy procesor (taktowanie 1,2 GHz). który gwarantuje bardzo dużą wielozadaniowość niezależnie od tego jak bardzo wiele rzeczy mamy akurat do zrobienia na naszym telefonie.

[caption id="attachment_583" align="alignright" width="300"] Im lepiej dopasowane etui tym skuteczniejsza ochrona telefonu[/caption]

Samsung Galaxy Grand Prime wyposażony został w nowoczesny system operacyjne Kitkat 4.4. System ten daje nam bardzo wiele możliwości i co najważniejsze znacząco zwiększa naszą produktywność. Warto wspomnieć że w chwili obecnej jest to jeden z niewielu telefonów komórkowych, oczywiście w wyłącznie w swojej cenie, który pracuje na systemie KitKat.

Jedną z największych zalet tego rewelacyjnego telefonu jest oczywiści bardzo wytrzymała bateria, która powinna zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Samsung Galaxy Grand Prime wyposażony został w baterię o pojemności 2600mAh, dzięki czemu oglądanie naszych ulubionych klipów wideo oraz słuchanie muzyki może trwać naprawdę bardzo długo.

Kolejną zaletą Galaxy Grand Prime jest jego nietuzinkowy wygląd. Sam telefon posiada jedynie 8,6 mm grubości. Jeżeli cenią sobie Państwo wyszukany design oraz oczywiście dużą wydajność to jest to model telefonu, który z pewnością przypadnie wam do gustu. 5-calowy wyświetlacz qHD idealnie nadaje się do obsługi wszystkich nowoczesnych multimediów. Warto przy okazji kupowania tego telefonu wyposażyć się w etui do Samsung Galaxy Grand Prime  - etui przeznaczone konkretnie do danego modelu telefonu jest lepiej dopasowane dzięki czemu zapewnia skuteczniejszą ochronę