Smartfon stał się jednym z najważniejszych towarzyszy naszej codzienności. Dzisiaj coraz większy procent ludzi rozpoczyna dzień od porannego przejrzenia wiadomości, potem jedzie do pracy korzystając z nawigacji w telefonie. Także sprawdzanie poczty, czy korzystanie z banku odbywa się dzisiaj najprościej z poziomu smartfona. Jeżeli nie chce się więc ciągle irytować zawieszającym się urządzeniem lub długo ładującą się stroną internetową, warto postawić na solidny i szybki telefon. 

Solidność i niezawodność

Telefon na miarę iPhone'aSolidność i niezawodność oraz oczywiście atrakcyjna cena to największe atuty coraz bardziej popularnych telefonów - chodzi tutaj oczywiście o smartfony marki Blackview. To telefon chińskiej produkcji, który stanowi alternatywę dla bardziej popularnych telefonów Xiaomi. Oczywiście nie ma się co zrażać miejscem produkcji, ponieważ znaczna część elektroniki na całym świecie pochodzi właśnie z Azji. Blackview często nazywane są "fotograficznymi pancernikami", ponieważ łączą w sobie dwie cechy: długo działająca bateria, solidna obudowa, a także wysokiej jakości aparat fotograficzny. Smartfony marki Blackview są wysoko odporne na upadki, uderzenia, są dodatkowo wyposażone w części odporne na negatywne działanie pyłów, a także są wodoszczelne. Dzięki temu będzie mogli wykonać tym aparatem zdjęcia w pełni profesjonalne, nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach. 

Atrakcyjna cena

Oczywiście im mniej znana marka, tym większa szansa na zakup telefonu w atrakcyjnej cenie. Dzisiaj, kiedy kolejne generacje telefonów najbardziej znanych marek są bardzo drogie, smartfony marki Blackview są szczególnie atrakcyjną alternatywą. Są one polecane szczególnie tym osobom, które stawiają głównie na funkcjonalność i niezawodność, a nie przepłacanie. Najbardziej znane i najlepsze urządzenia tej firmy, czyli np. takie telefony jak Blackview bv9800 pro, czy Blackview Max 1 są dostępne w atrakcyjnych cenach, znacznie niższych, niż urządzenia Apple, czy Samsunga. Jednocześnie, jeżeli spojrzymy na charakterystykę i funkcjonalność, to smartfony marki Blackview zdecydowanie dorównują swoim droższym konkurentom. Model bv9800 pro posiada duży ekran o przekątnej 6,3 cala, a także aparat o rozdzielczości: 48 Mpx (aparat tylni) i 13 Mpx (aparat przedni). Inne istotne paramtery tego urządzenia to:

  • procesor: MTK6757, 2.3GHz, Octa Core
  • RAM: 6GB RAM
  • ROM: 64GB (możemy dodatkowo rozbudować kartą pamięci o pojemności do 256GB!)

Wszystko to sprawia, że w swojej kategorii cenowej telefony tej marki nie mają sobie równych!